Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна стрічка - смарт, 200 см, регульована яскравість, самоклеюча, регульований колір світла, живлення від мережі, регульована температура світла (2000-6500 K), сумісна з Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings та Philips Hue, підтримувані ОС: Android та iOS, мобільний додаток чеською, енергетичний клас G, один шматок в упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 V В |
| Довжина: | 200 см мм |
| Довжина шнура | 2.4 м м |
| Інші функції | SMART, Таймер |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | 80 Ra |
| Використання | Інтер'єр |
| Джерело живлення | Мережевий шнур |
| Джерело світла | Інтегрований LED |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість штук в пачці | 1 шт. |
| Мінімальна хроматичність | 2,000 K |
| Сфера застосування | Освітлення |
| Підтримувані ОС | Android, iOS |
| Під'єднання | Bluetooth |
| Споживання енергії | 20 W |
| Протокол | ZigBee |
| Робота | Автономно, через центральний блок/міст |
| Рекомендоване використання | Ванна, Спальня, Холл, Кухня, Вітальня, Офіс |
| Світловий потік | 1,260 лм |
| Світлові ефекти та датчики | Налаштування колірної температури, Настроювання кольору освітлення (RGB), Сутінок |
| Серія | White and colour ambiance |
| Сумісний застосунок | Apple Home, Google Home, Philips Hue, Samsung SmartThings |
| Сумісні голосові помічники | Amazon Alexa, Google Assistant, Siri |
| Специфічне розміщення | Під кухонною стільницею |
| Способ монтажа | самоклейний |
| Термін експлуатації | 25,000 ч |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | LED лампа, LED лента |
| Тип лампи | LED |
| Тип світла | LED-стрічка |
| Керування | Мобільна програма |
| Хроматичність | 6,500 K |
| Колір | Білий |
| Колірна температура світла | Регульована |
| Мова програми | Чеська, Англійська, Німецька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









