Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - прямокутний, з розмірами 60×80×2,5 см (В × Ш × Г), стільниця з ДСП, сталевий каркас, стіл з регульованою висотою, загальна вага 23,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Організація кабелів |
| Вага столу | 23.2 кг |
| Висота | 60 см мм |
| Глибина | 2.5 см мм |
| Вантажність | 80 кг |
| Дошка купується окремо | Немає |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Максимальна ширина | 80 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Мінімальна ширина | 800 мм |
| Необхідно для збирання | Імбус |
| Розмір | Маленький |
| Спеціальна подія | Членство AlzaPlus CZ |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 80 см мм |
| Енергія | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







