Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - з робочою поверхнею, електрично регульований, висота: 62-128см, 2 мотори, LED сенсорне управління, пам'ять на 3 позиції, інноваційна система антиколізії з подвійним сенсором, таймер для нагадування про зміну робочої позиції, макс. навантаження: 125кг, 100-240В, бамбукова робоча поверхня, колір: коричневий, розміри: 2см × 140см × 80см (в × ш × г)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 49.3 кг |
| Висота | 128 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Вантажність | 125 кг |
| Декор | бамбук |
| Дошка купується окремо | Немає |
| Джерело живлення | Електричний |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 128 см |
| Максимальна ширина | 160 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | бамбук |
| Мінімальна висота | 62 см |
| Мінімальна ширина | 1,600 мм |
| Необхідно для збирання | Дриль (залежно від способу встановлення), Олівець, Рулетка, Викрутка |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 160 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











