Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - без стільниці, з ручним управлінням, вантажопідйомність 60 кг, ручка зі складною ручкою, дві квадратні ніжки з 2-ступеневим регулюванням, регульована ширина для різних розмірів робочої поверхні, матеріал сталь, регульовані ніжки, розміри: діапазон ширини 860 - 1330 мм, діапазон висоти 700 - 1180 мм, для стільниці (1000 - 1600) × (600 - 800) мм з товщиною ≥ 18 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 16.88 кг |
| Висота | 118 см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Дошка купується окремо | Да |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 118 см |
| Максимальна ширина | 133 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Мінімальна ширина | 86 см |
| Навантажувальна здатність | 60 кг |
| Необхідні для збирання | Викрутка, рівень |
| Живлення | Ручне |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 133 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











