Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - прямокутний, з розмірами 121×140×70 см (В × Ш × Г), стільниця з ДСП, сталевий каркас, стіл регулюється по висоті, загальна вага 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 30 кг |
| Висота | 121 см мм |
| Глибина | 70 см мм |
| Вантажність | 70 кг |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 121 см |
| Максимальна ширина | 140 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Мінімальна ширина | 140 мм |
| Необхідно для збирання | Дриль (залежно від методу встановлення), олівець, рулетка, викрутка, рівень |
| Плата купується окремо | Немає |
| Розмір | Маленький |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 140 см мм |
| Енергія | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











