Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл з регульованою висотою - з робочою поверхнею, електричне регулювання, висота: 62-128см, 2 мотори, LED сенсорне управління, пам'ять на 3 позиції, інноваційна система антиколізії з подвійним сенсором, таймер для нагадування про зміну робочої позиції, макс. навантаження: 125кг, 100-240В, ДСП робоча поверхня з фанерним покриттям, коричневий колір, ПВХ смуга для захисту країв, розміри: 1.8см × 140см × 80см (В × Ш × Г)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 45.5 кг |
| Висота | 128 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Дошка купується окремо | Немає |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість осіб | 1 |
| Максимальна висота | 128 см |
| Максимальна ширина | 140 см |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал плити | ДСП |
| Мінімальна висота | 62 см |
| Мінімальна ширина | 1,400 мм |
| Навантажувальна здатність | 125 кг |
| Необхідно для збирання | Дриль (залежно від способу встановлення), Олівець, Рулетка, Викрутка |
| Живлення | Електрична |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |
| Функції | Регульована висота |
| Ширина | 140 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











