Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з синхронним нахилом, підтримкою попереку та голови, підлокітники регульовані по висоті, обертання верхньої частини, рух вперед/назад та вліво/вправо, пластикове та обертове, ергономічна конструкція, сітчаста оббивка, підкладка сидіння: PUR піна, пластикові колеса для універсальних поверхонь, чорний колір, максимальна вага: до 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 21 кг |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 78.5 см |
| Максимальна висота сидіння | 57.5 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал наповнювача сидіння | ПУ піна |
| Матеріал покриття | Сітка |
| Механіка | Синхронний |
| Мін. висота спинки | 75 см |
| Мінімальна висота сидіння | 47.5 см |
| Настроювання | Висота поперекової опори, Підтримка, Висота сидіння |
| Поверхня під колесами | Універсальна |
| Підтримка | Підлокітники, підтримка голови, З поперековою підтримкою |
| Регулювання підлокітників | Висота, рух ліворуч/праворуч, Рух уперед/назад, Поворот верхньої частини |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Анатомічної форми |
| Тип | Офісне крісло |
| Ширина крісла/крісла | 66 см |
| Ширина сидіння | 50.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






