Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з механізмом гойдання та блокуванням, підтримка попереку та голови, підлокітники з обертанням верхньої частини, рух вперед/назад та вліво/вправо, пластикова та обертова конструкція, текстильна оббивка, наповнення сидіння: PUR піна, пластикова основа, пластикові колеса для універсальних поверхонь, чорний колір, максимальна вага: до 130 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 14.9 кг |
| Глибина крісла | 70 см |
| Діаметр колеса | 6 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 128.5 см |
| Максимальна висота сидіння | 53.5 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал наповнювача сидіння | ПУР-foam |
| Матеріал основи/ножок | Пластик |
| Матеріал покриття | Текстиль |
| Механіка | Гойдання |
| Мін. висота спинки | 120 см |
| Мінімальна висота сидіння | 45 см |
| Настроювання | Нахил спинки, Висота поперекової підтримки, Висота сидіння |
| Особливості підлокітника | Оббивка |
| Поверхня під колесами | Універсальна |
| Підтримання | Підлокітники, підтримка голови, З поперековою підтримкою |
| Регулювання підлокітника | Рух ліворуч/праворуч, Рух уперед/назад, Поворот верхньої частини |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Анатомічної форми |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип оббивки сидіння | Оббивка |
| Тип підлокітника | Регульований |
| Ширина крісла/крісла | 70 см |
| Ширина сидіння | 47.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








