Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - з синхронним нахилом і блокуванням, підтримка попереку та голови, підлокітники регульовані по висоті, пластикові та обертові, ергономічна конструкція, текстильна та сітчаста оббивка, наповнення сидіння: холодна піна (HR піна), пластикове підставу, пластикові та гумові колеса для універсальної поверхні, чорний колір, максимальна вага: до 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 17 кг |
| Глибина крісла | 57 см |
| Діаметр колеса | 6.5 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 128.5 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальна глибина сидіння | 54 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал коліс | Пластик, Гума |
| Матеріал наповнювача сидіння | Холодна піна (HR піна) |
| Матеріал основи/ніжки | Пластик |
| Матеріал покриття | Сітка, текстиль |
| Механіка | Синхронна |
| Мін. висота спинки | 114 см |
| Мінімальна висота сидіння | 45.5 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 49 см |
| Настроювання | Нахил спинки, Глибина сидіння, Висота сидіння |
| Поверхня під колесами | Універсальна |
| Підтримка | Підлокітники, підтримка голови, З поперековою підтримкою |
| Регулювання підлокітника | Висота |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Плоске |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип підлокітника | Регульований |
| Ширина крісла/крісла | 66 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






