Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло - обертове та ергономічне з синхронною механікою, вантажопідйомність 136 кг, анатомічно сформоване сидіння з регульованою глибиною та висотою, регульована по висоті поперекова підтримка, дихаюча спинка з блокуванням у 3 положеннях (101-123°), 3D підлокітники (регульовані по висоті, вперед/назад та під кутом), автоматично регульоване опір коливання, пластикові колеса діаметром 6 см, нейлоновий хрест та конструкція, матеріал покриття текстиль та сітка, поршень класу 4, потрібна збірка, вага 15,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 15.8 кг |
| Глибина крісла | 54 см |
| Діаметр колеса | 6 см |
| Використання | Офіс |
| Колеса | На колесах |
| Конструкція | Пластик |
| Макс. висота спинки | 113.5 см |
| Максимальна висота сидіння | 56.5 см |
| Максимальна глибина сидіння | 44 см |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал наповнювача сидіння | Холодна піна (HR піна) |
| Матеріал основи/ножок | Пластик |
| Матеріал покриття | Сітка, текстиль |
| Механіка | Синхронна |
| Мін. висота спинки | 103.5 см |
| Мінімальна висота сидіння | 46.5 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 44 см |
| Опції налаштування | Нахил спинки, Висота поперекової підтримки, Блокування положення, Жорсткість гойдання, Глибина сидіння, Висота сидіння |
| Поверхня під колесами | Універсальна |
| Підтримання | Підлокітники, З поперековою підтримкою |
| Регулювання підлокітника | Висота, рух уперед/назад, Поворот верхньої частини |
| Складання | Потрібне складання |
| Сидіння | Анатомічної форми |
| Тип | Офісне крісло |
| Тип оббивки сидіння | Оббивка |
| Тип підлокітника | Регульований |
| Ширина крісла/крісла | 71 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











