Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний дриль без удару, 12 В, Li-Ion, максимальний крутний момент: 35 Нм, тип двигуна: безвуглецевий, діапазон патрона: 10 мм, з кейсом для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Зарядний пристрій, Транспортне паковання |
| Вага | 0.8 кг |
| Місткість | 2 Ah |
| Ємність батареї | 3 Ah (3,000 mAh) |
| Джерело живлення | AKU |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. крутний момент | 35 Nm |
| Макс. розмір патрона | 10 мм |
| Макс. швидкість | 1,750 об./хв |
| Мін. діапазон патрона | 0.8 мм |
| Напруга | 12 V В |
| Напруга батареї | 12 V |
| Особливості | Індикатор стану батареї, Ергономічна ручка, LED-світло, Регулювання швидкості, регулювання крутного моменту |
| Споживання енергії | 250 W |
| Тип | Кутовий |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип мотора | Безкутний |
| Тип продукту | пристрій |
| Удар | Без накладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





