Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний дриль без удару, 18 В, Li-Ion, максимальний крутний момент: 50 Нм, тип двигуна: безвуглецевий, діапазон патрона: 10 мм, з кейсом для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Мережевий кабель, Транспортне паковання |
| Вага | 1.4 кг |
| Місткість | 2 А·год |
| Ємність батареї | 2 А·год |
| Джерело живлення | АКБ |
| Категорія | Інструменти для майстерень |
| Кількість (змінних) батарей у пакованні | 2 |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Конструкція батареї | Знімна |
| Макс. крутний момент | 50 Нм |
| Макс. розмір патрона | 10 мм |
| Макс. швидкість | 1,800 об./хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Особливості | Перемикач напрямку обертання, керування швидкістю, підсвічування робочої поверхні |
| Патрон | Швидкозатискний |
| Режим батареї | Bosch Professional 18V |
| Тип | Ручний дриль (класичний) |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип затиску інструмента | Швидкозатискний тримач біт |
| Тип мотора | Безкутний |
| Тип продукту | пристрій |
| Удар | Без накладки |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





