Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна пила - довжина шини: 25см, максимальна довжина телескопічної ручки: 290см, особливість: телескопічна ручка, вага: 4,6кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 кг |
| Дерево | Акумулятор |
| Довжина шини | 25 см |
| Категорія | Садове обладнання |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. довжина телескопічної ручки | 290 см |
| Напруга | 18 В В |
| Особливості | Телескопічна ручка |
| Режим роботи від акумулятора | Bosch Professional 18V |
| Тип продукту | пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





