
Акумуляторний інструмент BOSCH Professional GSR 185 LI (1x4.0 Ah, зарядний пристрій, сумка) 0.601.9K3.005
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: BOCh08498
+380 (68) 936-55-05
МенеджерДоставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дриль-шуруповерт 18 В, 2 Аг, макс. обертовий момент 50 Нм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Мережевий кабель, Транспортне паковання |
| Вага | 1.5 кг |
| Місткість | 4 А·год |
| Ємність батареї | 2 А·год |
| Джерело живлення | АКБ |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість (змінних) батарей у пакованні | 1 |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Конструкція батареї | Знімна |
| Макс. крутний момент | 50 Нм |
| Макс. розмір патрона | 13 мм |
| Макс. швидкість | 1,900 об./хв |
| Мін. діапазон патрона | 1.5 мм |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Особливості | Перемикач напрямку обертання, керування швидкістю |
| Патрон | Швидкознімний |
| Режим батареї | Bosch Professional 18V |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Тип | Ручний дриль (класичний) |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип затиску інструмента | Швидкознімний тримач біт |
| Тип мотора | Безкутний |
| Тип продукту | Акумуляторний |
| Удар | Без накладки |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




