Доставка зі складу 5-10 днів.
Бензопила - акумуляторна, безвуглецевий двигун, довжина шини 35 см, довжина різу 33 см, швидкість різання 15 м/с, ланцюг з 52 ланок, ширина пазу направляючої 1.1 мм, крок ланцюга 3/8", об'єм масляного бака 115 мл, автоматичне змащення ланцюга, ергономічна ручка, захист від віддачі та гальмо ланцюга, вага 4.13 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Виробник | Einhell |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.13 кг |
| Дерево | Акумулятор |
| Довжина різу | 33 см |
| Довжина шини | 35 см |
| Місткість | 0 А·год |
| Категорія | Садове обладнання |
| Кількість акумуляторів для роботи | 2 |
| Кількість артикулів | 52 шт. |
| Напруга | 18 В В |
| Об'єм оливного бака | 115 мл |
| Особливості | Гальмо ланцюга, Ергономічна ручка, захист від відбою |
| Режим акумулятора | Einhell Power-X-Change |
| Швидкість різання | 15 м/с |
| Мастило ланцюга | Автоматична |
| Тип двигуна | Безкутний |
| Тип продукту | пристрій |
| Ширина паза напрямної | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








