Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарна пила - з диском
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Зовнішній діаметр диска | 216 мм |
| Внутрішній діаметр колеса | 30 мм |
| Деревина | Електричний |
| Використання | Класичний |
| Макс. глибина різання за 45° | 50 мм |
| Макс. глибина різання за 90° | 70 мм |
| Макс. швидкість обертання | 5,500 об./хв |
| Потужність | 1,600 Вт |
| Особливі показники | система під'єднання пилу, ергономічна ручка, захисний кожух |
| Підходить для | Дерево |
| Вміст | Паралельний упор, пила, адаптер для пилососа |
| Тип | Настільний |
| Угол реза | 45 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






