Доставка зі складу 5-10 днів.
Свердло - конічна форма, діаметр 25мм та довжина 1000мм, кріплення SDS Plus, виготовлено з твердого металу,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина: | 1,000 мм (100 см) мм |
| Затискач | SDS Plus |
| Конструкція | Конічна |
| Матеріал | Твердий метал |
| Застосування | Армований бетон, Камінь |
| Робоча довжина | 950 мм (95 см) см |
| Тип набору | Однотипний |
| Тип свердла | Класичне, Свердло для бетону, поступове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











