Доставка зі складу 5-10 днів.
Сверло Crown -, для каменной кладки, крепление SDS Max, изготовлено из твердого металла,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина свердла | 80 mm (8 см) |
| Діаметр | 82 mm |
| Кріпити | SDS Max |
| Матеріал | Твердий метал |
| Застосування | бетон, кам'яна кладка, камінь |
| Робоча довжина | 160 mm (16 см) см |
| Тип набору | Однотипний |
| Тип свердла | коронка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


