Доставка зі складу 5-10 днів.
Свердло - конічна форма, для цегли, з діаметром 35мм і довжиною 1320мм, кріплення SDS Max, виготовлено з твердого металу,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина: | 1,320 мм (132 см) мм |
| Затискач | SDS Max |
| Кількість свердел у пакованні | 1 шт. |
| Кількість штук в пачці | 1 шт. |
| Конструкція | Конічна |
| Матеріал | Твердий метал |
| Застосування | бетон, цегляна кладка, Армований бетон, Камінь |
| Робоча довжина | 1,200 мм (120 см) см |
| Тип набору | Однотипний |
| Тип свердла | Класичне, поступове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


