Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила торцева - настільна, підходить для дерева, тип приводу AKU, інші характеристики: лазерний указівник, зовнішній діаметр диска 210 мм і внутрішній діаметр диска 30 мм, глибина різу 60 мм під кутом 90°/90°, 30 мм під кутом 90°/45°, 60 мм під кутом 45°/90°, 30 мм під кутом 45°/45°, 3300 об/хв, диск і ключ для монтажу включені в комплект, вага 9.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerplus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диск, Ключ для монтажу |
| Вага | 9.5 кг |
| Зовнішній діаметр диска | 210 мм |
| Внутрішній діаметр колеса | 30 мм |
| Інші функції | Лазерний покажчик |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. швидкість обертання | 3,300 об./хв |
| Напруга | 20 V В |
| Під кутом 45°/45° | 30 мм |
| Під кутом 45°/90° | 60 мм |
| Під кутом 90°/45° | 30 мм |
| Під кутом 90°/90° | 60 мм |
| Підходить для | Дерева |
| Привод | АКУ |
| Режим роботи від батареї | PowerPlus Dual Power |
| Тип | Настільний |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип продукту | пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











