Доставка зі складу 5-10 днів.
Кутова шліфувальна машина, діаметр диска: 125мм, макс. швидкість: 9800 об/хв, регулювання швидкості та антивібраційна рукоятка, вага: 3,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | допоміжна ручка, акумулятор, зарядний пристрій, захисний кожух |
| Вага | 3.3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Місткість | 8 Ah |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Конструкція акумулятора | Знімний |
| Макс. швидкість | 9,800 об./хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | антивібраційна ручка, контроль швидкості |
| Привод | Акумуляторний |
| Режим акумулятора | Bosch Professional 18V |
| Тип продукту | пристрій |
| Енергопостачання | AKU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











