Доставка зі складу 5-10 днів.
Кутова шліфувальна машина потужністю 1900W, діаметр диска: 125мм, макс. швидкість: 11500 об/хв, регулювання швидкості, додаткова ручка та антивібраційна ручка, вага: 2,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | захисний кожух |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 10.3 см мм |
| Глибина | 31.1 см мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Макс. швидкість | 11,500 об./хв |
| Особливості | додаткова ручка, антивібраційна ручка, контроль швидкості |
| Споживана потужність | 1,900 W |
| Привод | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









