
Акумуляторний інструмент BOSCH UniversalImpact 18V + AdvancedOrbit 18 2x1.5 Ah зарядний пристрій кейс 0.603.9D4.10A
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: BOCh0559
+380 (68) 936-55-05
МенеджерДоставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний дриль 18 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Мережевий кабель, Транспортне паковання |
| Вага | 1 кг |
| Місткість | 1.5 Ah |
| Ємність батареї | 1.5 Ah |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість (змінних) батарей у пакованні | 2 |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. крутний момент | 34 Нм |
| Макс. швидкість | 1,450 об./хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Особливості | Індикатор стану батареї, Перемикач напрямку обертання |
| Тип акумулятора | Знімний |
| Тип затиску інструмента | Швидкозатискний патрон |
| Тип мотора | Безкутний |
| Тип продукту | пристрій |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








