Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний гайковерт, тип кріплення: шестигранний 1/4", 3400 об/хв, 200 Нм крутного моменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Ємність батареї | 4 Ач (4,000 мАч) |
| Кількість батарей | 2 |
| Кріплення інструмента | шестигранний патрон 1/4" |
| Крутний момент | 200 Нм |
| Макс. швидкість обертання | 3,400 об./хв |
| Напруга батареї | 18 В |
| Тип | Aku |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






