Доставка зі складу 5-10 днів.
Компактна бензопила
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Глибина різання | 130 мм |
| Довжина шини | 15 см |
| Місткість | 2.5 Ah |
| Категорія | Садове обладнання |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | Натяг ланцюга |
| Режим роботи акумулятора | Bosch Power4All 18V |
| Швидкість різання | 7 м/с |
| Склад паковання | Акумулятор, Зарядний пристрій |
| Тип продукту | пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




