Доставка зі складу 5-10 днів.
Нож для фрезерования, підходить для дерева та пластику, швидкість 30000 об/хв, вага 2,26 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Затискні плоскогубці, Напрямне колесо, Ключ, Бічна опора |
| Вага | 2.26 kg |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. швидкість обертання | 30,000 об./хв |
| Напруга | 18 V В |
| Напруга акумулятора | 18 V В |
| Особливості | контроль швидкості |
| Розмір затискного патрона | 6 mm біт, 8 mm |
| Режим акумулятора | Einhell Power-X-Change |
| Тип продукту | пристрій |
| Тип фрези | Top |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






