Доставка зі складу 5-10 днів.
Циркулярна пила - акумуляторна, швидкість без навантаження: 5000 об/хв, глибина різання до 57мм, діаметр пильного диска: 165мм, ергономічна ручка, система підключення до пилососа, регулювання кута різання та захисний кожух, вага: 2,8кг, акумулятор, зарядний пристрій, пильний диск та бічний напрямок включені в комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Вага | 2.8 кг |
| Зовнішній діаметр диска | 165 мм |
| Внутрішній діаметр колеса | 20 мм |
| Макс. глибина різання за 45° | 41 мм |
| Макс. глибина різання за 90° | 57 мм |
| Макс. швидкість обертання | 5,000 об./хв |
| Особливі показники | регулювання кута різання, система під'єднання пилу, ергономічна ручка, захисний кожух |
| Підходить для | Дерево |
| Застосування | Класичний |
| Вміст | Акумулятор, Зарядний пристрій, Бічний напрямний, пила |
| Тип | Акумуляторний |
| Угол реза | 90 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








