Доставка зі складу 5-10 днів.
Електричний рубанок, ширина рубання 82 мм, 710 Вт, 18000 об/хв, ширина затиску 2,6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Мішок для пилу, ключ |
| Вага | 2.8 кг |
| Використання | Дерево |
| Особливості | Регульована глибина стругання, підходить для правшів і лівшів, блокування перемикача |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Швидкість | 18,000 об./хв |
| Зняття | 2.6 мм |
| Тип планера | Електричний |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






