Доставка зі складу 5-10 днів.
Різак - акумуляторний, ємність акумулятора 4 Аг, 3050 об/хв, довжина ходу 21 мм, макс. різання дерева 200 мм, макс. різання металу 100 мм, швидка зміна леза та LED підсвітка робочої зони, вага 2,5 кг, акумулятор не входить в комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Глибина різу | 200 мм |
| Глибина різання в деревині | 200 мм |
| Глибина різання в металі | 100 мм |
| Дерево | Акумулятор |
| Довжина коливань | 21 мм |
| Місткість | 4 Ah |
| Категорія | Інструменти для майстерень |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Макс. швидкість обертання | 3,050 об/хв |
| Напруга | 18 V В |
| Особливі показники | LED-підсвітка, швидка заміна леза |
| Режим роботи від акумулятора | Bosch Professional 18V |
| Тип продукту | пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






