Доставка зі складу 5-10 днів.
Бензопила - потужність 2.4 кВт, об'єм 56 м³, довжина шини 50 см, крок ланцюга 0,325", автоматичне змащення ланцюга, система антивібрації, гальмо ланцюга та шип, ручна система запуску, кришка в комплекті, вага 5.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Дерево | Бензиновий |
| Довжина шини | 50 см |
| Потужність | 2.4 кВт (3.22 к.с.) |
| Об'єм | 56 см3 л |
| Особливості | Антивібраційна система, Шип-упор, Гальмо ланцюга |
| Система запуску | Ручна |
| Мастило ланцюга | Автоматична |
| Частина паковання | Чохол для шини |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










