Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор - з пневматичним ударом, споживана потужність 800 Вт, патрон SDS Plus, номінальна швидкість 900 об/хв, частота ударів 4000 на хвилину, енергія удару 3,1 Дж, вага 3,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | додаткова ручка, обмежувач глибини, валіза |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 326 мм мм |
| Глибина | 233 мм мм |
| Затискач | SDS Plus |
| Кількість батарей | без батареї |
| Макс. швидкість шпинделя | 900 об/хв |
| Особливості | Антивібраційна система |
| Особливості ручки | Ергономічна |
| Споживання енергії | 800 Вт |
| Сила удару | 3.1 Дж |
| Тип | Дриль |
| Удар | Пневматичний |
| Функції | Двоспрямоване відтворення, керування швидкістю |
| Частота ударів | 4,000 |
| Ширина | 354 мм мм |
| Енергопостачання | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











