Доставка зі складу 5-10 днів.
Лобзик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Місткість | 4 Ah |
| Напруга | 18 V В |
| Особливості | Видалення пилу, Заміна полотна без інструментів, підсвічування робочої поверхні |
| Продуктивність різання деревини | 155 mm |
| Продуктивність різання сталі | 10 mm |
| Режим роботи від акумулятора | Bosch Professional 18V |
| Вміст пачки | Акумулятор, захисний кожух, полотно, адаптер для видалення тирси |
| Тип | Aku |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






