Доставка зі складу 5-10 днів.
Лобзик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різу | 155 мм |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Особливості | Ергономічна ручка |
| Продуктивність різання для дерева | 155 мм |
| Продуктивність різання за сталі | 10 мм |
| Тип | Aku |
| Тип завантаження леза | T |
| Тип продукту | пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







