Доставка зі складу 5-10 днів.
Пневматичний гайковерт, тип кріплення: ударний 1/2", 10000 об/хв, 1356 Нм крутного моменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Кріплення інструмента | ударний з'єднувач 1/2" |
| Крутний момент | 1,356 Nm |
| Макс. швидкість обертання | 10000 об./хв |
| Тип | Пневматичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



