Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарна пила - з диском
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Зовнішній діаметр диска | 315 мм |
| Внутрішній діаметр колеса | 30 мм |
| Деревина | Електрична |
| Використання | Класична |
| Макс. глибина різання за 45° | 55 мм |
| Макс. глибина різання за 90° | 85 мм |
| Макс. швидкість обертання | 2,950 об./хв |
| Потужність | 2,000 W |
| Особливі показники | регулювання кута різання, система під'єднання пилу, ергономічна ручка, LED-підсвітка стільниці, захисний кожух |
| Підходить для | Дерево |
| Вміст | Бічний напрямний, Паралельний упор, пила, Адаптер для пилососа |
| Тип | Настільна |
| Угол реза | 45 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











