Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний дриль з ударом, 18 В, максимальний крутний момент: 50 Нм, тип двигуна: безвуглецевий, з кейсом для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stayer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ah (4,000 mAh) |
| У комплекті | Зарядний пристрій, Транспортне паковання |
| Вага | 1.2 кг |
| Джерело живлення | АКБ |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. крутний момент | 50 Nm |
| Макс. швидкість | 2,000 об./хв |
| Макс. удари за хвилину | 30,000 |
| Напруга акумулятора | 18 V В |
| Особливості | Індикатор стану акумулятора, LED-світло, Регулювання швидкості, регулювання крутного моменту |
| Патрон | Швидкознімний |
| Тип | Ручний дриль (класичний) |
| Тип мотора | Безвуглецевий |
| Удар | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


