Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор - з пневматичним ударом, патрон SDS Plus, номінальна швидкість 500 об/хв, 2900 ударів на хвилину, енергія удару 5,8 Дж, вага 4,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8 Ah |
| Ємність батареї | 8 Ah (8,000 mAh) |
| У комплекті | Зарядний пристрій, валіза |
| Вага | 4.9 кг |
| Затискач | SDS Plus |
| Джерело живлення | АКУ |
| Категорія | Інструменти для майстерні |
| Кількість акумуляторів для роботи | 1 |
| Кількість батарей | 2 |
| Макс. швидкість шпинделя | 500 об/хв |
| Напруга | 18 В В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Особливості | Антивібраційна система, підсвічування робочої поверхні |
| Особливості ручки | Ергономічна |
| Режим батареї | Bosch Professional 18V |
| Сила удару | 5.8 Дж |
| Тип | Дриль |
| Тип батареї | Li-ion |
| Тип продукту | пристрій |
| Удар | Пневматичний |
| Функції | Витяжка, безперервна робота, Плавний старт, керування швидкістю |
| Частота ударів | 2,900 |
| Шум | 103 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











