Доставка зі складу 5-10 днів.
Свердло - конічна форма, діаметр 32мм та довжина 920мм, кріплення SDS Max, виготовлено з твердого металу,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина: | 920 мм (92 см) мм |
| Затискач | SDS Max |
| Конструкція | Конічна |
| Матеріал | Твердий метал |
| Застосування | Армований бетон, Камінь |
| Робоча довжина | 800 мм (80 см) см |
| Тип набору | Багатофункціональний |
| Тип свердла | Класичне, Свердло для бетону, Покрокове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











