Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1500W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 5,5 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 8, матеріал корпусу алюміній, збивання, змішування, замішування, вага 10,5 кг, колір: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 35 см мм |
| Глибина | 28.5 см мм |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Додаткові аксесуари | Кришка, Скляний блендер, Штовхач |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Об'єм чаші | 5.5 л |
| Особливості | Корпус із металу, Кнопка PULSE (Турбо), Плавне регулювання швидкості |
| Споживана потужність | 1,500 W |
| Дроти та гачки | Віночок для збивання, гак для тіста, віночок для змішування |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Зелений |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 38.5 см мм |
| Шум | 82 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











