Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 300W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 4,83 л, налаштування швидкості: 10, матеріал корпусу нержавіюча сталь, вага 10,65 кг, колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок, гак для тіста, віночок для змішування |
| Вага | 10.65 кг |
| Висота | 36.2 см мм |
| Глибина | 34.3 см мм |
| Додаткові аксесуари | Кришка |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Метод змішування | планетарний |
| Об'єм чаші | 4.83 л |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 22,2 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











