Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1200W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 5 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 6, матеріал корпусу пластик, збивання, змішування та замішування, вага 8,65кг, насадка для терки, м'ясорубка, ротаційна терка та слайсер, насадка для змішування та форма для печива, колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок, гачок для тіста, плоский віночок (гнучкий віночок), віночок для змішування (шпатель) |
| Вага | 8.65 кг |
| Висота | 55 см мм |
| Глибина | 23 см мм |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Додаткові аксесуари | Кришка |
| Кількість дисків для подрібнення | 4 |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Насадки | Форма для печива, насадка для тертки, м'ясорубка, насадка для змішування, ротаційна тертка та нарізка |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Особливості | Попередньо встановлені програми, плавне керування швидкістю |
| Споживана потужність | 1,200 W |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Білий |
| Чаші та контейнери | Контейнер для смузи |
| Ширина | 50 см мм |
| Шум | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











