Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1000W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 4,5 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 8, матеріал корпусу нержавіюча сталь і пластик, збивання, змішування, замішування, освітлення, подрібнення та змішування, вага 9,6кг, насадка для фаршування ковбас, м'ясорубка та насадка для змішування, колір: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок, гачок для тіста, віночок для змішування (шпатель) |
| Вага | 9.6 кг |
| Висота | 32.3 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Додаткові аксесуари | ключ для звільнення |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик, неіржавка сталь |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Насадки | насадка для фаршування, м'ясорубка, насадка для змішування |
| Об'єм чаші | 4.5 л |
| Особливості | Автоматичні рецепти, Повністю металевий корпус, Кнопка PULSE (Турбо), Плавне регулювання швидкості |
| Споживання енергії | 1,000 W |
| Країна | Чехия |
| Функції | Подрібнення, замішування, Освітлення, Змішування, Збивання |
| Колір | Зелений |
| Чаші та контейнери | Чаша, Чаша для змішування |
| Ширина | 24.5 см мм |
| Шум | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 190 ₴











