Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1000W, матеріал внутрішніх шестерень пластик, об'єм чаші 3,9 л, налаштування швидкості: 7, матеріал корпусу пластик, збивання, змішування та замішування, вага 8,8 кг, колір: сірий та сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Віночок для збивання, гак для тіста, віночок для змішування |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 28.2 см мм |
| Глибина | 27.1 см мм |
| Додаткові аксесуари | Захисний екран для наливання |
| Кількість дисків для подрібнення | 3 |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Пластик |
| Метод змішування | планетарний |
| Об'єм чаші | 3.9 л |
| Особливості | Кнопка PULSE (Турбо) |
| Споживана потужність | 1,000 W |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Сірий, Сріблястий |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 28 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











