Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1500W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 7 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 12, матеріал корпусу алюміній, збивання, змішування, замішування, зважування, подрібнення та змішування, вага 10,2кг, насадка для фаршування ковбас, насадка для терки, м'ясорубка, насадка для змішування, диск для нарізки, диск для терки та диск для нарізки, колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | віночок, гачок для тіста, віночок для змішування |
| Вага | 10.2 кг |
| Висота | 38 см мм |
| Глибина | 29 см мм |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Додаткові аксесуари | скляний блендер, штовхач |
| Кількість дисків для подрібнення | 2 |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Насадки | насадка для фаршування ковбаси, насадка для тертки, терка, м'ясорубка, насадка для змішування, диск для нарізування |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Особливості | Корпус із металу, багатофункціональний дизайн, кнопка PULSE (Турбо), запобіжник, плавне регулювання швидкості, поворотна рука, сенсорне керування |
| Споживання енергії | 1,500 W |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Функції | подрібнення, замішування, змішування, збивання |
| Колір | Сріблястий |
| Чаші та контейнери | чаша, миска для змішування |
| Ширина | 39 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











