Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - середній метод змішування, споживана потужність 800W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 4 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, налаштування швидкості: 6, матеріал корпусу нержавіюча сталь і пластик, збивання, змішування та замішування, вага 6,3 кг, колір: рожевий і оранжевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | віночок, гачок для тіста, віночок для змішування |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 30 см мм |
| Глибина | 33.5 см мм |
| Додаткові аксесуари | Кришка |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик, неіржавка сталь |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | Середній |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Особливості | Плавне регулювання швидкості, Підіймальний механізм |
| Споживана потужність | 800 W |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Жовтогарячий, Рожевий |
| Чаші та контейнери | Чаша |
| Ширина | 18 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








