Доставка зі складу 5-10 днів.
Міксер - планетарний метод змішування, потужність 1200W, матеріал внутрішніх шестерень метал, об'єм чаші 7 л, матеріал чаші нержавіюча сталь, матеріал корпусу нержавіюча сталь, збивання, змішування та замішування, вага 11,5кг, м'ясорубка та насадка для змішування, колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки та гачки | Вінчик, гак для тіста, плоский віночок (гнучкий віночок), для збивання |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 37 см мм |
| Глибина | 22.5 см мм |
| Додаткові аксесуари | Кришка |
| Матеріал внутрішніх шестерень | Метал |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Метод змішування | планетарний |
| Насадки | м'ясорубка, насадка для змішування |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Особливості | Автоматичні рецепти, корпус із металу, кнопка PULSE (Турбо), плавне регулювання швидкості |
| Споживання енергії | 1,200 W |
| Функції | Замішування, Змішування, Збивання |
| Колір | Сріблястий |
| Чаші та контейнери | чаша, миска для змішування |
| Ширина | 40 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











