
Меблеве світлодіодне освітлення Govee H61E5 COB Strip Lights Pro 3м RGBICW WiFi Bluetooth
9 945 ₴
- В наявності
- Код: 177699027
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Освітліть свої інтер'єри завдяки Govee H61E5 COB Strip Light Pro. З допомогою технології RGBIC+W (White) та щільно розміщених діодів, цей LED-стрічка створює інтенсивні, плавні переходи кольорів, які ідеально впишуться в будь-яку арматуру. Цей продукт забезпечує не лише відмінне освітлення, але й пропонує можливість повної персоналізації завдяки співпраці з мобільними додатками та голосовим управлінням. Інтенсивні та плавні переходи кольорів. Завдяки технології RGBIC+W, стрічка пропонує відмінні переходи між кольорами, які роблять кожен кут вашого приміщення освітленим в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 3cm мм |
| Клас енергоспоживання | G |
| Марка | Govee |
| Мoдель | H61E53D1 |
| Потужність | 48W |
| Напруга | 24V DC В |
| Тип | Стрічки LED |
| Колір світла | Багатобарвний |
| Яскравість (лм) | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 945 ₴










