
Світлодіодний торшер Lucide Clubs 2x40W GU10 чорний 09739/02/30
10 718 ₴
- В наявності
- Код: 150745910
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Clubs 09739/02/30 Lucide. Настільна лампа Clubs 09739/02/30 Lucide є не лише функціональною, але й естетичною. Виробник: Lucide. Назва: CLUBS. Символ: 09739/02/30. Параметри. висота (мм): 1400. висота абажура (мм): 152. діаметр (мм): діаметр абажура (мм): 56. ширина (мм): 220. глибина (мм): 220. кількість джерел: 2. тип цоколя: GU10. макс потужність джерела: 40 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: немає. можливість затемнення: Ні. колір: чорний. матеріал: алюміній. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з найвищої якості...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 26,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 718 ₴

