Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра на тросі ELIO 3xE27/15W/230V. Люстра на тросі ELIO 3xE27/15W/230V. характеризується гарним і функціональним дизайном. До лампи підходить лампочка з цоколем E27. Тут купите інші лампочки за вигідними цінами. Ви отримаєте цікавий додаток до свого дому. Технічні дані: Матеріал виготовлення: метал, скло. Колір: чорний, графітовий, синій, прозорий. Висота: 95 см регульована. Ширина: 40 см. Кількість джерел світла: 3. Джерело світла: E27. Потужність: 3x60W. Лампа продається без лампочок. Можливість використання лампочки LED
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | ELIO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 375 ₴





