
Підвісний світильник Italux Zulo 3xE27 латунь бурштиновий PND-27812-3A-BRO-AMB
9 566 ₴
- В наявності
- Код: 171105471
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа. Italux ZULO PND-27812-3A-BRO-AMB. Легка регулювання висоти. Можливість регулювання висоти лампи дозволяє її безмежне використання в будь-якому просторі. Тому довжину кабелю в підвісній лампі Zulo без найменших проблем можна відрегулювати під час монтажу лампи. Завдяки цій функції, ідеально освітите простір там, де це потрібно. Розміри. Висота - 130 см. Розмір абажура - 24 см. Світло. Цоколь лампочки - E27. Кількість джерел світла - 3. Тип джерела світла - класичні лампочки або LED. Лампочка в комплекті - ні. Інтегрований LED - ні. Потужність - 40 W...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Zulo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 566 ₴

